Landsstyret

Industri Energi velger landsstyre hver fjerde år i forbindelse med våre landsmøter.

Landsstyret i Industri Energi 2017- 2020:

Landsstyret utenom de 20 som sitter i forbundsstyret.

RepresentantSamarb.komFørste vara Andre vara
Stig Roar Lyse Rødne, Subsea 7OSASofie Valdersnes, IKMVelges i desember 2018
Hans Petter Jensen, CHCOSAJan I. Andersen, HalliburtonKjetil Larsen, CHC
Lars Terje Standal, Saga FjordbaseOSAArne Bjerkås, VestbaseAnne Irene Hukset, Vestbase
Terje Nysted, WeatherfordOSAAtle Bertelsen, Baker HughesTord E. Myrvang, Oceaneering
Tommy Angeltveit, Aker SubseaOSAKaspar Frengstad, National Oilwell VarcoJarle Johannessen, Schlumberger
Jarle Knoph, OWSOSASigve Pedersen, Altus InterventionChristopher Talgø, Archer
Inger Marie Heng, NosefoOSAKim Bjørnestad, Falck NutecGeir Martin Myklebust, ResQ
Ørjan Holstad, Aker BPOperatørIngar Haugeberg, Aker BPArne Hagerup, Aker BP
Tove Bjordal, EquinorOperatørAnne Horneland, EquinorArild Messelt, Equinor
Dag Rune Dale, EquinorOperatørTrine C.T Holsen, EquinorRikard Sætre, Equinor
Wenche Jansen Tveitan, IneosOperatørLars Svendsen, EquinorMaren Marie Wilhelmsen, Equinor
Geir Terje Stengårdsbakken, ConocoPhillipsOperatørFrode Nirisen, ConocoPhillipsAsbjørn Lærdal, ConocoPhillips
Terje Hetland, TotalOperatørRoger Haugland, WintershallFrank Gundersen, Total
Martha Skjæveland, ENIOperatørMarius Eriksen, Aker BPTina Sivertsen, ENI
Bår Inge Pedersen, MaerskNRStein Thore Haga, RowanRoar Johansen, Saipem
Irene Sandhåland, NOCNRHerdis Rosland Eide, CoorMorten Evenbye, 4service
Tor Inge Lillestøl, SongaNREspen Kristoffersen, DolphinJan Haagensen, Transocean
Jan Inge Olsen, KCA DeutagNRFinn Arne Follestad, Island OffshoreSvein Markeseth, Songa
Chris Dale, COSLNRKenneth Drageide, North AtlanticMorten Flister, Coor
Oddvin Andreassen, ArcherNRBjørn Rimereit, ArcherVeronica Nistad, Odfjell
Rune Astrup Lien, Lærdal MedicalMøbelAnn Rustad, Fet/Ekornes BedAtle Berntsen, Fet/Ekornes Bed
Aud Elin Fjellkårstad, Ekornes GrodåsMøbelAstrid Palma Sandvik, Tonning og StrynRobert Janitz, Huseby
Tor-Morten Thorsen, BilfingerElektrokjemiskLiv-Mette Storelvmo, FinnfjordCamilla Landro, Elkem Bremanger
Bjørn Åge Nilsen, Eramet KvinesdalElektrokjemiskToril Svendsen, Yara GlomfjordØrjan Andersson, Tizir
Per Tronvoll, Elkem ThamshavnElektrokjemiskPer Roar Aas, Elkem RanaStephan Øren, Norsun
Roger Aune, Wacker ChemicalsElektrokjemiskRoger E. Øvrebø, InovynStein Frode Jensen, Washington Mills
Terje Andre Hansen, Elkem Silicon MaterialsElektrokjemiskKnut Sande, Elkem BremangerGard Folkvord, Boliden
Gry Espeland, FiggjoKjemiske bransjerSteffen Nilsen, Trelleborg OffshoreOdd Tegler, Norgips
Dagfinn Straith, Chemring NobelKjemiske bransjerØivind Pedersen, RPCAnders Eriksen, Dynea
Arild Singstad, ShawcorKjemiske bransjerAnne Ragnhild Brøske, PipelifeAina Kirkaune, Shawcor
Ann Laila Lintunen, Hygienisk Vask og rensKjemiske bransjerAlexander Duncan, Nor Tekstil ValenAlen Cahtarevic, Nor Tekstil Trondheim
Terje Rekdal, EWOSKjemiske bransjerRobert Haugmo, Pelagia BodøArne Haaland, Pelagia Karmsund
Sten Roar Martinsen, Hydro KarmøyAluminiumRune Guttormsen, Hydro ÅrdalstangenBjørn Øvstetun, Hydro Årdal
Rune Krutå, Alcoa MosjøenAluminiumSteinar Syvertsen, Alcoa ListaGeir Johnny Mathisen, Alcoa Mosjøen