Landsstyret

Industri Energi velger landsstyre hver fjerde år i forbindelse med våre landsmøter.

Landsstyret i Industri Energi 2021- 2024:

Landsstyret utenom de 20 som sitter i forbundsstyret.

RepresentantSamarb.komFørste vara Andre vara
Atle Bertelsen, BakerOSAUlf Tegner, Altus InterventionEirik Valle, Acher/DW
Hans Petter Jensen, CHCOSAJan I. Andersen, HalliburtonKjetil Larsen, CHC
Espen Cornell Jacobsen, CCBOSAAnne Irene Hukset, NorSea LogisticsLene Skoge, CCB
Terje Nysted, WeatherfordOSAJohnny Haugen, Subsea 7Stine Vaule Fjeldsaa, Schlumberger
Tommy Angeltveit, Aker SubseaOSAKaspar Frengstad, National Oilwell VarcoJarle Johannessen, Schlumberger
Finn Audun Bjørge, IKM LabOSAKarl Henning Pedersen, NorSea LogisticsSteen-Sølve Johnsen, Asko SSI
Inger Marie Heng, NosefoOSAAnn Ørjebu, Intertek WestlabRagnhild Nøst, Halliburton
Ørjan Holstad, Aker BPOperatørIngar Haugeberg, Aker BPArne Hagerup, Aker BP
Tove Bjordal, EquinorOperatørAnne Horneland, EquinorArild Messelt, Equinor
Dag Rune Dale, EquinorOperatørTrine C.T Holsen, EquinorRikard Sætre, Equinor
Wenche Jansen Tveitan, IneosOperatørLars Svendsen, EquinorMaren Marie Wilhelmsen, Equinor
Geir Terje Stengårdsbakken, ConocoPhillipsOperatørFrode Nirisen, ConocoPhillipsAsbjørn Lærdal, ConocoPhillips
Terje Hetland, TotalOperatørRoger Haugland, WintershallFrank Gundersen, Total
Martha Skjæveland, ENIOperatørMarius Eriksen, Aker BPTina Sivertsen, ENI
Bår Inge Pedersen, MaerskNRJohn Ludvigsen, ValarisPaal Gisle Brenholm, Saipem
Morten Flister, CoorNRRonny Østebrø, 4ServiceNina Holmberg, NOC
Espen Kristoffersen, DolphinNRAlexander Eliassen, TransoceanKristin Ur, 4Service
Jan Inge Olsen, KCA DeutagNRSvein Markeseth, SongaFrank Follen, Island Offshore
Chris Dale, COSLNRKristian Enoksen, KCAHerdis Rosland Eide, Coor
Kenneth Drageide, SeadrillNREirik G. Øvrelied, OdfjellEva Strøm Nilsen, Odfjell
Ann Rustad, Fet/Ekornes Bed MøbelAstrid Palma Sandvik, Tonning og StrynStein Tore Sørsveen, Brava
Runa Busch, Ørsta/Fora FormMøbelAud Elin Fjellkårstad, Hornindal/EkornesRobert Janitz, Våle/Huseby
Liv Mette Storelvmo, Finnsnes/FinnfjordElektrokjemiskRoger Øvrebø, InovynHåvard Stamnestrø, Holla/Wacker
Bjørn Åge Nilsen, Kvinesdal/ErametElektrokjemiskJarl Andreas Valand, Fiskaa/SolarEva Safrine Aspvik, Haugvik/Yara
Per Tronvoll, Elkem ThamshavnElektrokjemiskPer Roar Aas, Elkem RanaStephan Øren, Norsun
Per Roar Aas, Rana/ElkemElektrokjemiskCamilla Landro, Svelgen/ElkemRonny Hansen, Finnsnes/Finnfjord
Andrè Didden, Fiskaa/ElkemElektrokjemiskKnut Sande, Svelgen/ElkemAnne May Hagen, Glencore
Gry Espeland, FiggjoKjemiske bransjer Odd Tegler, Norgips Anders Eriksen, Strømmen og Lillestrøm/Dynea
Rolf Magne Kristiansen, Karmsund/PelagiaKjemiske bransjerDavid Hage, Nordic PharmaElin Ovedie Strand, Trondheim/Nutrimar
Arild Singstad, Grønøra/ShawcorKjemiske bransjerBjørn Syver Øen, KingspanTor Klauset, Ålesund/Brødr. Sunde
Sven Rune Andersen, Asker/TakedaKjemiske bransjerEspen Lia Gregoriussen, Kragerø/Vistin PharmaStåle Stubberud, Dia/Abbott
Aud Karin Hansen, Rakkestad/SentralvaskerietKjemiske bransjerTrine Kvellestad, Flora/Nor TekstilHans Remi Furuseth, Herbergåsen/Berendsen
Margunn Sundve, Alnor/HydroAluminiumMorten Skarsbø, Årdalstangen/HydroOdd Inge Larsen, Høyanger/Hydro
Jan Atle Toft, Lista/AlcoaAluminiumJohn Einar Kåsa, Lista/AlcoaKnut Forsmo, Mosjøen/Alcoa
Torleif Sand, Årdal/HydroAluminiumTor Jørgen Sætrevik, Husnes/HydroIngunn Hansen, Alnor/Speira